poznaj nas.

COLORFIELD
Agencja Reklamy.

Jesteśmy Agencją Reklamową full-service. Posiadamy własną drukarnię, Zajmujemy się kompleksową obsługą firm od projektu do realizacji. 

Nasze prace.

Zapoznaj się z naszymi wybranymi realizacjami…

portfolio

Nasza drukarnia 3 w 1

Drukarnia.

01.

Drukarnia wielkoformatowa

Nasz park maszynowy jest kompletnie wyposażony do produkcji reklam wielkoformatowych typu: banery, siatki Mesh, tablice reklamowe i wiele innych reklam zewnętrznych i wewnętrznych.

02.

Drukarnia cyfrowa

Posiadamy urządzenia drukujące do małej poligrafii typu ulotki, wizytówki, karty okolicznościowe, foldery i wiele innych materiałów drukowanych nisko i wysokonakładowych

03.

Druk na odzieży

Oferujemy druk na odzieży techniką sublimacji, DTG bezpośredniego druku na odzieży z dzianin naturalnych czy folie flex flock.

Dostarczamy gotowy produkt, bądź znaczymy na odzieży klienta. 

reklama na pojazdach.

Odtwórz wideo

reklamy wielkoformatowe.

Drukujemy reklamy wielkoformatowe na wszystkich dostępnych materiałach jak baner, siatka Mesh, folia, papier, blockout, folie do podświetleń, baner odblaskowy, folia adhezyjna czy EasyDot .Wyklejamy i drukujemy tablice reklamowe. W naszej ofercie nie zabrało również reklam świetlnych LED wykonanych z różnych materiałów od podstawowych w ramie aluminiowej, po elegancki wykonane z płyty kompozytowej DIBOND.

Nowoczesny park maszynowy gwarantuje Państwu fotograficzne odwzorowanie grafik i żywe trwałe kolory dzięki oryginalnym, ekologicznym atramentom, które posiadają certyfikaty umożliwiające stosowanie naszych wydruków w szpitalach czy przedszkolach. 

Wszystkie wydruki podlegają w dużej mierze zautomatyzowanym obróbką jak zgrzewanie banerów, oczkowanie, wycinanie naklejek po zadanym kształcie czy masowe docinanie wydruków systemem FOTOBA. 

Wydruki jak folia i papier są dodatkowo zabezpieczane laminatem stałym, który chroni wydruki przed blaknięciem, czy uszkodzeniami mechanicznymi. 

REKLAMY ŚWIETLNE LED

Reklamy świetlne LED są często stosowaną formą reklamy zewnętrznej z uwagi na swój wyrazisty przekaz w dzień i w nocy. Nasza pracownia dysponuje sprzętem potrzebnym do produkcji standardowych kasetonów w ramie aluminiowej, jak i bardziej złożone konstrukcje takie jak kasetony z napinanym licem (benerowe), eleganckie kasetony wykonane z płyty warstwowej DIBOND,  reklamy tekstylne, dość często wybierane do wnętrz jak i litery przestrzenne Alumioniowe.  Każdy kaseton świetlny możemy doposażyć w opcjonalne czujniki czasowe, czujniki zmierzchu, ramy możemy malować proszkowo na dowolny kolor z palety RAL, a grafiki dopasować pod standardy klienckie.

Porozmawiajmy o twoim projekcie

Jeśli nie masz pomysłu na swoją reklamę...

Napisz do nas

chętnie pomożemy doradzimy i omówimy Twój projekt.
Kontakt