...

Co robimy?

Jesteśmy Drukarnią Wielkoformatową / Agencją Reklamową full-service. U nas wykonasz wszystkie elementy reklamy wielkoformatowej, drukujemy również w małym formacie, oklejamy auta, szyjemy i znaczymy odzież reklamową. 

Nasze ponad 10 letnie doświadczenie w branży reklamowej, daje Państwu gwarancję dobrze wykonanej usługi. 

01
Reklama wielkoformatowa

Banery, szyldy, siatki Mesh, wydruki na folii, fototapety.. 

02
Druk cyfrowy

Katalogi, ulotki, wizytówki, zaproszenia, kalendarze..

03
Druk na odzieży

Odzież reklamowa, odzież sportowa, odzież robocza..

04
oklejanie aut

Oklejanie korporacyjne, reklamowe, tuningowe..

O nas

Firma "Colorfield" powstała w 2011 roku, aby oferować na lokalnym rynku nowe możliwości reklamowe, w znacznie niższych cenach. Szybko okazało się że nasza oferta idealnie trafia także w potrzeby szerszego grona odbiorców, a wykonywane przez nas produkty znalazły klientów z całej Polski.

Od początku naszej działalności, staraliśmy się w profesjonalny sposób pomóc naszym klientom w kreowaniu wizerunku ich firm, kierując się zasadą „sukces klienta – naszym sukcesem”. Nie jesteśmy agencją reklamową, a raczej „fabryką reklamy”, w związku z tym cały proces produkcyjny odbywa się w naszej pracowni. Decydując się na Naszą firmę unikasz pośredników i wynegocjujesz najkorzystniejszą na rynku. W profilu działalności opieramy się na urządzeniach najnowszej generacji, w swoim parku maszynowym posiadamy: – urządzenia do druku cyfrowego (plotery drukujące w rozdzielczościach od 540 do 2880 dpi) – ploter tnący do cięcia po obrysie (maksymalna wielkość wycinanej naklejki nieregularnej: 140cm) – systemy małoformatowego druku cyfrowego w technologiach laserowych format SRA3 i mniejsze. System termicznego łączenia panelowanych banerów siatkowych oraz frontlitowych – laser tnący i grawerujący w różnych materiałach: pleksi, laminatach, metalu, plastiku, drewnie, skórze, szkle…

Nasze prace

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. 

Druk banerów i siatek mesh

Systemy wystawiennicze
plakaty reklamowe
Oklejanie witryn sklepowych
Odzież reklamowe

Reklamy świetlne

Wybrane opinie z Google- sprawdź nasze profile

“Dziękuję za świetnie wykonaną pracę. Już na etapie projektu byłam pewna, że to strzał w 10- kę. Mój lokal wygląda super. Litery ze styroduru, kaseton świetlny oraz szyby mrożone= fenomenalny efekt.."
Aneta Pietrucha
“Jestem bardzo zadowolony z usług świadczonych przez tą firmę. Profesjonalne doradztwo oraz chęć pomocy to zaledwie kilka z wielu zalet. Miałem problem, przyjechałem, porozmawiałem, doradzono mi, wyceniono, podano termin- brak jakichkolwiek zastrzeżeń.- oby tak dalej.."
Michał wasela

Zaufali nam:

Zadzwoń do Nas Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.