...

Drukarnia Wielkoformatowa

Drukarnia wielkoformatowa

COLORFIELD- agencja reklamy w pabianicach

Potrzebujesz wytrzymałych banerów?

Świadczymy usługi druku reklam wielkoformatowych takich jak;

– Banery reklamowe- powlekane, laminowane, odblaskowe, standardowo oczkowane, ale mogą być wykańczane również z tunelem montażowym.

– Siatki Mesh- stosowane przy dużych gabarytach reklam, gdzie reklama narażona jest na silny wiatr, bądź na budynku gdzie występują okna.

– Papier whiteback stosowany do druku plakatów wielkoformatowych o różnych wymiarach B1, B2, A1,A2, B0 lub określone wymiary przez klienta.  

  Do druku stosujemy atramenty z Certyfikatem, który pozwoli zastosować nasze wydruki w przedszkolach czy placówkach medyczny.

– Folie samoprzylepne krótko i długookresowe z zastosowaniem do wewnątrz jak i laminowane do ekspozycji zewnętrznej. 

Każdy wydruk na folii możemy wyciąć  po obrysie o dowolnym kształcie. Do wewnątrz posiadamy folie EASY DOT oraz folie adhezyjne. 

– Materiały PET- stosowane głównie do systemów wystawienniczych typu roll-up czy ścianki wystawiennicze. Jest to materiał nieprzepuszczający światło BLOCKOUT.

– Canvas- materiały stosowane do druku reprodukcji obrazów, w ostatnim czasie najczęściej stosowane do druku okolicznościowego typu FOTOOBRAZ. 

– Drukujemy na sztywnych podłożach takich jak PCV, Dibond, szkło, drewno drukiem bezpośrednim w technologii UV.

– Nasza drukarnia jest kompletnie wyposażona i przygotowana dla najbardziej wymagających klientów, a wydruki z naszych maszyn są soczyście wysycone, bez paskowania i co najważniejsze ECO co nie jest dla nas obojętne.

Zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń do Nas Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.