...

Drukarnia Wielkoformatowa

Drukarnia wielkoformatowa

COLORFIELD- agencja reklamy w pabianicach

Potrzebujesz wytrzymałych banerów?

Świadczymy usługi druku reklam wielkoformatowych takich jak;

– Banery reklamowe- powlekane, laminowane, odblaskowe, standardowo oczkowane, ale mogą być wykańczane również z tunelem montażowym.

– Siatki Mesh- stosowane przy dużych gabarytach reklam, gdzie reklama narażona jest na silny wiatr, bądź na budynku gdzie występują okna.

– Papier whiteback stosowany do druku plakatów wielkoformatowych o różnych wymiarach B1, B2, A1,A2, B0 lub określone wymiary przez klienta.  

  Do druku stosujemy atramenty z Certyfikatem, który pozwoli zastosować nasze wydruki w przedszkolach czy placówkach medyczny.

– Folie samoprzylepne krótko i długookresowe z zastosowaniem do wewnątrz jak i laminowane do ekspozycji zewnętrznej. 

Każdy wydruk na folii możemy wyciąć  po obrysie o dowolnym kształcie. Do wewnątrz posiadamy folie EASY DOT oraz folie adhezyjne. 

– Materiały PET- stosowane głównie do systemów wystawienniczych typu roll-up czy ścianki wystawiennicze. Jest to materiał nieprzepuszczający światło BLOCKOUT.

– Canvas- materiały stosowane do druku reprodukcji obrazów, w ostatnim czasie najczęściej stosowane do druku okolicznościowego typu FOTOOBRAZ. 

– Drukujemy na sztywnych podłożach takich jak PCV, Dibond, szkło, drewno drukiem bezpośrednim w technologii UV.

– Nasza drukarnia jest kompletnie wyposażona i przygotowana dla najbardziej wymagających klientów, a wydruki z naszych maszyn są soczyście wysycone, bez paskowania i co najważniejsze ECO co nie jest dla nas obojętne.

Zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń do NasOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.