...

Tekstylia

Odzież reklamowa z twoim logo

Odzież sportowa i reklamowa to nasza druga mocna strona. Od ponad 15 lat jesteśmy związani z branżą odzieżową. Naturalnym dla nas procesem prowadząc Agencję Reklamową i Drukarnię Wielkoformatową było wprowadzenie do oferty możliwości druku na odzieży. 

Od ponad 8 lat zajmujemy się produkcją odzieży sportowej, reklamowej jak i codziennej. Do zdobienia wykorzystujemy najnowsze technologie druku jak DTG- bezpośredni druk na materiałach czy gotowych wyrobach bawełnianych. Do produkcji odzieży sportowej stosujemy głównie sublimację. Posiadamy kompletnie wyposażony park maszynowy o maksymalnym polu zadruku 160cm. Możemy drukować na wykrojach czy materiał w metrażu, który znajduje zastosowanie również w branży reklamowej.

Jako nowość wprowadziliśmy druk DTF, który zyskuje swoją popularność, nie posiada minimum produkcyjnego, może być stosowany na każdy rodzaj materiału. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością na pranie, żywymi kolorami i brakiem kosztów przygotowania. 

Drukujemy na t-shirtach, bluzach, koszulkach sportowy. Dostarczamy gotowy produkt, bądź drukujemy na powierzonej przez klienta odzieży.

 

Zadzwoń do Nas Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.